Kozmetikcký salón
najlepšia starostlivosť o Vaše telo
Vizáž
každá žena je krásna
Kaderníctvo
komplexné kadernícke služy

PEDIKÚRA

Chcete mať krásne a zdravé nohy, za ktoré sa nebudete hanbiť ? Pri každodennej záťaži  nôh nie je pre ne  nič lepšie ako dopriať im pravidelne kvalitnú pedikúru, ktorú nájdete práve u nás. To, že nás nohy „nosia celý život“ nie je len fráza. Tak ako sa staráme o svoj zovňajšok, tak isto k tomu patrí starostlivosť o svoje nohy.

Tešíme sa na Vás.

Zanedbaním starostlivosti nás môžu prekvapiť rôzne problémy, ako je napríklad zhrubnutá koža a následne až jej popraskanie. Vtedy prichádzajú na rad rôzne zápaly, nečistoty, zárodky plesní, infekcie, ktoré sa dostanú do štrbiniek a spôsobujú nemalé problémy. Preventívne ošetrenie je ideálne si dopriať raz do mesiaca. Pri mokrej pedikúre sa robí zmäkčujúci kúpeľ chodidiel a zhrubnutá pokožka sa následne odstráni.

Mokrá (klasická) pedikúra je dlhé roky prevádzaná metóda pedikúry, ktorá predstavuje kompletné ošetrenie chodidiel, prstov a nechtov. Je obľúbená preto, že postupne spomalí proces vytvárania hrubej pokožky a dokáže pomôcť aj pri zarastaní nechtov. Ideálne je ošetrenie absolvovať po 4 až 5 týždňoch. Pravidelná mokrá pedikúra je výborná prevencia pre vaše zdravé chodidlá, je vhodná pre ľudí so zdravými i chorými nohami, hrubou, zatvrdnutou kožou, otlakmi, kurími okami a mozoľmi.

Kontakt

Budova Východoslovenských tlačiarní (1. poschodie)

Letná č.47, 040 01 Košice

 

Radi Vás obslúžime na základe telefonického dohovoru.

Otváracia doba: Podľa objednávok

Objednávky na t.č. 

Kaderníctvo:  0904 299 127

Kozmetika:    0948 303 213

Pedikúra:    0905 250 714