Kozmetikcký salón
najlepšia starostlivosť o Vaše telo
Vizáž
každá žena je krásna
Kaderníctvo
komplexné kadernícke služy

3D mihalnice

Umelé 3D riasy značky Sexy Lashes

  • 3D riasy značky Sexy Lashesmihalnice vyzerajú prirodzene
  • Výrazný neodolateľný pohľad
  • Výdrž 4 až 6 týždňov
  • Odolné voči vode, slzám a potu

Semipermanentné predlžovanie mihalníc je revolučná a veľmi populárna  metóda, ktorá vám poskytne dlhé, sexy a pritom prirodzené mihalnice. Mihalničky značky Sexy Lashes sú jednotlivo prilepované na vaše prírodné mihalnice špeciálnym bondingom (lepidlom). Umelé mihalnice sú vyrobené zo syntetického polyesteru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený tak, aby bol zabezpečený ich prirodzený vzhľad a príjemný pocit.

Sexy Lashes patria medzi najlepšie 3D riasy dostupné na našom trhu. Ich vzhľad je na nerozoznanie od skutočných a špeciálne školené kozmetičky sú zárukou vášho neodolateľného pohľadu.

Pri správnej starostlivosti vám vydržia tak dlho, ako vaša pravá mihalnica, čiže približne 6 až 8 týždňov. Keďže každý deň strácame niekoľko mihalníc, je potrebné každé 3–4 týždne čiastočné doplnenie. Plačte, plávajte, poťte sa, sprchujte, saunujte sa! 3D mihalnice sú voči tomu všetkému odolné.

Vstávajte ráno z postele upravené! 3D riasy oceníte hlavne v týchto letných dňoch, kedy žiaden make up ani maskara nevydržia a môžete ich nosiť dlhodobo. Nie sú nutné žiadne pauzy pri ďalšej aplikácii mihalníc. Prírodné mihalnice sa prirodzene obnovujú a predĺžená mihalnica vypadne spolu s prírodnou, preto stačí iba čiastočne dopĺňanie.

NOVINKA

Kašmírové mihalnice predstavujú profesionálne sploštené mihalnice, ktoré sú určené na predlžovanie mihalníc, metódou riasa na riasu.

Cashmere riasy sú inovatívne navrhnuté tak, aby svojim tvarom čo najviac priľnuli k prírodným mihalniciam. Plochý tvar rias predĺži dobu trvácnosti predĺžených mihalníc.

Ponúkame našim klientkam riasy s rovnakou hrúbkou na aké sú zvyknuté ale ľahším prevedením.

Mihalnice Vás prekvapia svojou jemnosťou a ľahkým nosením. Sú vhodné k aplikácií oslabých mihalníc.

Cashmere Lashes – ľahkosť (o 40%) – jemnosť v nosení – vyšší lesk – ploský tvar

Dosiahnite dokonalý pohľad v SALÓNE-VERA, kde vaše oči dostanú tie najkvalitnejšie 3D riasy značky Sexy Lashes.

Kontakt

Budova Východoslovenských tlačiarní (1. poschodie)

Letná č.47, 040 01 Košice

 

Radi Vás obslúžime na základe telefonického dohovoru.

Otváracia doba: Podľa objednávok

Objednávky na t.č. 

Kaderníctvo:  0904 299 127

Kozmetika:    0948 303 213

Pedikúra:    0905 250 714